Známa herečka a speváčka, ktorá zažiarila v populárnych telenovelách, sa pred pár dňami stala vydatou pani. Za manžela si 9. októbra vzala jeden mesiac po ohlásení zásnub producenta, ktorý ju o ruku požiadal pri lete helikoptérou. Zverejnila tiež nádherné svadobné zábery. 

Mexická herečka Maite Perroni, ktorá sa preslávila úlohami v populárnych telenovelách ako Rebeli, Nespútaný anjel, Víťazstvo lásky či Rodinná kliatba, má úžasnú novinku. S fanúšikmi na sociálnej sieti sa podelila o krásny svadobný deň so svojou láskou, producentom Andrésom Tovarom.

Svoje áno si povedali 9. októbra počas civilného obradu vo Valle de Bravo v Mexiku len mesiac po zásnubách. Andrés pritom krásku požiadal o ruku v septembri počas letu helikoptérou. Svadobnej hostiny sa zúčastnila len rodina, kolegovia a najbližší priatelia.

Urobili sme to! Spravili sme prvé kroky v spoločnom živote, ktorý si budujeme. Obklopení rodinou a rukami Boha sme dnes prijali toto požehnanie. Sme šťastní, že sme schopní urobiť tieto kroky posilňujúce našu cestu cez plán, v ktorom sme sa stretli a ktorý nám osud dal,“ napísala herečka k záberom v bielych svadobných šatách. Svoje áno si nedávno povedala so svojím manželom aj ďalšia seriálová herečka z obľúbenej telenovely.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/maiteperroni