Pred niekoľkými mesiacmi musela známa hovorkyňa na ministerstve pôdohospodárstva pod vtedajším vedením Mičovského skončiť. V dychu jej po práci namerali 0,62 promile alkoholu. Zdá sa ale, že blondínka sa po krátkom čase na svoj flek opäť vrátila. 

Anežka Šrojta Hrdá pred niekoľkými mesiacmi spôsobila rozruch na ministerstve pôdohospodárstva, keď v práci nafúkala 0,62 promile alkoholu. Hovorkyňa musela podľa medializovaných informácií pod vedením Mičovského okamžite skončiť na svojom poste. Ako ale zistil portál Topky, blondínka sa po štyroch mesiacoch v tichosti na svoje miestečko vrátila.

Svoj návrat potvrdila samotná Hrdá: „Asi dva týždne,“ uviedla detailnejšie, ako dlho už zarezáva na staro-novom fleku. K otázke, ako to bolo vtedy s alkoholom a nafúkaním, však už prehovoriť odmietla: „Prepáčte, ale k tomu sa vyjadrovať nebudem.“

A hoci v tom čase ministerstvo uviedlo, že Hrdá dostala po incidente výpoveď a na pozícií šéfky komunikácie ministerstva ju nahradil Daniel Hrežík, zdá sa, že je všetko inak. Ministerstvo dodalo, že pracovný pomer Anežky Šrojty Hrdej nebol nikdy právoplatne ukončený, pričom funkciu hovorcu vykonáva Andrej Wallner.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/Anežka Šrojta Hrdá