Beyoncé Knowles-Carter tento rok so svojim manželom privítajú bociana, ktorý im prinesie dvojnásobnú nádielku. Populárna manželská dvojica však nepatrí k zarytým tajnostkárom v šoubiznise a po veľmi krátkej dobe sa dostala do sveta informácia o pohlaviach ich vytúžených detí. 

Oceňovaná speváčka spolu so svojim nemenej populárnym manželom Jay-Z sa pred pár dňami pochválili celému svetu, že sa z nich opäť stanú rodičia. Dvojica, ktorá je v manželskom zväzku už od roku 2008, vychováva jednu dcéru Blue Ivy. Obaja však veľmi túžili po veľkej rodine a ďalších deťoch, čo sa im onedlho konečne splní. Blízky zdroj prezradil, že sa im dlho nedarilo počať ďalšieho potomka, a práve preto sa títo slávni hudobníci chopili iného spôsobu, ktorý by z nich opäť spravil rodičov.

Beyoncé preto podstúpila umelé oplodnenie, počas ktorého jej do maternice zaviedli jedno ženské a jedno mužské embryo. Obe sa nakoniec ujali a o pár mesiacov táto multitalentovaná hudobná diva privedie na svet dievčatko a chlapčeka.

Šťastný párik rozhodne popustí uzdu svojej fantázii a aj ich ďalšie detičky určite dostanú originálne meno, tak ako to bolo pri ich prvorodenej dcére. Meno Blue Ivy totižto v preklade znamená modrý brečtan.

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: Radaronline.com