Známa česká speváčka Lenka Fillipová (63) začala pred časom rušiť všetky svoje koncerty. Verejnosť okamžite zbystrila pozornosť a sklamaní fanúšikovia sa dožadovali dôvodu ich zrušenia.

Speváčka svoju absenciu na koncertoch odôvodnila ťažkou chrípkou, no zdá sa, že iba o chrípku v tomto prípade nešlo. Jej zdravotné problémy sú omnoho vážnejšieho charakteru.

Na sociálnej sieti zanechala síce svojim fanúšikom odkaz o závažnom a komplikovanom chrípkovom ochorení, no podľa českých médií bojuje speváčka s leukémiou. Lenka a jej blízki však zatiaľ o skutočnej príčine pracovnej pauzy mlčia.

„Je pravda, že si dávam zdravotnú pauzu. Desať rokov som ju nemala, a tak mám pocit, že si ju zaslúžim. „Nie som z tých, ktorí by to chceli vykrikovať do sveta. Je mi lepšie, keď to viem len ja, a nechcem s ľuďmi zdieľať svoju diagnózu,“ vysvetlila Lenka Filipová pre ahaonline.cz.

Koncertovať prestala speváčka už v januári a jej fanúšikovia ju ešte nejakú dobu na koncertoch žiaľ neuvidia. Je to pochopiteľné, pretože zdravie je prvoradé.

Zdroj: ahaonline.cz | Foto,video: Facebook Lenka Filipová