Šoubiz Známa hviezdička Jojky či Superstar PORODILA:Krásne mená dvojičiek!

Známa hviezdička Jojky či Superstar PORODILA:Krásne mená dvojičiek!

Známa hviezdička, ktorá sa svojho času objavovala v jojkárskych reláciách, no skúsila šťastie aj speváckej súťaži SuperStar, porodila. Na svet priviedla zdravé a krásne dvojičky.

Hviezdička televízie Joj konečne porodila! Na svet priviedla zdravé a krásne dvojičky, ktorým dala exotické mená Zaila a Zuri. Ako čerstvá šťastná mamička nezabudla pod rozkošný záber ratolestí na sociálnej sieti pripísať aj dojímavé slová: „Všetko sa zmenilo a teraz som mnou viac ako kedykoľvek predtým,“ priznáva rozcítená Melody.

Kráska je divákom známa najmä z kontroverznej jojkárskej zoznamky Take me out, kde predviedla hneď na úvod horúci tanček. Mamička troch dcér sa ale v minulosti predviedla aj v ďalšej známej relácii Nákupné maniačky a dokonca sa zúčastnila aj českej súťaže Miss Léta 2017, kde skončila na treťom mieste.

So súťažami a televíziou si ale predsa nevedela dať pokoj, a preto sa napokon prihlásila aj do známej markizáckej speváckej súťaže SuperStar, kde očarila porotu najmä netradičným vzhľadom. Hoci odspievala zahraničnú aj domácu skladbu, Paľa Haberu ani nikoho z prítomných neohúrila natoľko, aby postúpila ďalej. Momentálne sa však naplno venuje svojej rodine, pričom nie je vylúčené, že ju v budúcnosti uvidíme v niektorom z ďalších televíznych projektov.

Melody porodila dvojičky, ktorým dala mená Zaila a Zuri
Melody žiari šťastím po boku partnera a dcérky Harmony
Exotická kráska skúsila šťastie v speváckej súťaži SuperStar
Melody Weefur zahviezdila aj v jojkárskej zoznamke Take me out

Zdroj: Instagram | Foto: YouTube, TV Joj, Instagram

Exit mobile version