Známa slovenská influencerka a bývalá farmárka si pred niekoľkými mesiacmi nechala urobiť na tvári pár estetických vylepšení. Výsledky však nedopadli podľa očakávaní krásky. Tá na sociálnej sieti zverejnila, že jej tvár postihol zápal a musela užívať antibiotiká.

Kráska zo 7. série reality šou Farma patrila na obrazovkách nepochybne k najkrajším účastníčkam. Jana Hrmová sa po skončení šou na statku vrhla na YouTube beauty videá a tutoriály, ktoré mladej Bratislavčanke priniesli úspech.

Influencerka, ktorú na Instagrame sleduje vyše 200-tisíc fanúšikov, si však napriek svojmu pôvabnému zovňajšku rozhodla nechať urobiť vylepšenia tváre. Ako priznala, pred niekoľkými mesiacmi sa zverila do rúk vychýrenej lekárky, u ktorej podstúpila zväčšenie pier, úpravu brady aj botoxové vyhladenie vrások na čele. 28-ročná Hrmová však s výsledkom rozhodne nie je spokojná.

Ako poznamenala, finančne náročné zákroky jej spôsobili poriadne zdravotné problémy. “Som so všetkým mega nespokojná, takže mi odporučte niekoho na rozpúšťanie,” sťažuje sa fanúšikom. “Botox vydržal mesiac, brada sa mi teraz oneskorene tak zapálila, že som bola sedem dní na antibiotikách,“ vyratúva. Očakávania nesplnilo ani zväčšenie pier: “Čakala som štyri mesiace či sa mi to vstrebe, ale vstrebali sa iba pery a fúzy ostali,” dodáva exfarmárka, ktorá sa tak podľa svojich slov nemôže spoľahnúť ani na služby drahých estetických ambulancií. Ďalšia známa exfarmárka zas pred pár dňami narobila vietor v jojkárskej šou Bez servítky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/janahrmi, Televízia Markíza