Počas 11. série reality šou Farma, kedy sa proti sebe postavil Východ vs. Západ, sa predstavili pred kamerami viaceré krásky. Tie sa fanúšikom pravidelne prihovárajú prostredníctvom sociálnych sietí. Jednu z nich však v týchto mesiacoch trápi veľký zdravotný problém.

Počas 11. série vidieckej reality šou Farma si zmeral sily Východ proti Západu. Na strane druhej skupiny diváci spoznali aj ukecanú tmavovlásku Romanu Košťálovú. 26-ročná kráska sa dostala do finálovej trojice a pozornosť si získala aj po skončení Farmy. Romana sa totiž dala dokopy s markizáckym producentom šou Matúšom Polakovičom. Vzťah dvojice sa napokon rozpadol a brunetka si žije svoj život ďalej po svojom.

Ako však rodáčka z Topoľčian svojim fanúšikom odhalila ešte koncom roka, trápi ju vážny zdravotný problém. Romana si v decembri musela domov privolať záchranku po tom, čo cítila silné búšenie srdca. Lekári jej po vyšetreniach diagnostikovali arytmiu predsiení. Markizáčka si musela nechať predpísať viaceré lieky a dostala zákaz piť alkohol či športovať. Farmárka teraz priznáva, že ju čaká niekoľkohodinová operácia.

Je to 4 až 5-hodinový zákrok. Ukázali mi, ako to funguje, vyzerá to hnusne, lebo mi narežú stehno, vopchajú mi cez cievu nejakú hadičku do srdca, tam mi budú dávať nejaké elektrické výboje, aby sa mi to upravilo. Ja vlastne budem pri vedomí, takže ma neuspia. To je na tom hrozné. Neviem, či je horšie dať sa uspať alebo sa nedať uspať,” priblížila detaily. Doktor ju ale upokojil so slovami, že ide o zákrok, ktorý nie je nebezpečný, no je pre pacienta psychicky náročný. Vyšetrenie pritom podstúpila u známej šoubizovej tváre – Ondreja Beňačka alebo DJ Anysa z kapely Kontrafakt.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/romii_y, Televízia Markíza