Známa moderátorka televízie Markíza, ktorá má najnovšie aj vlastnú reláciu v rádiu, priznala pred niekoľkými minútami, že kvôli koronavírusovej karanténe je už týždeň bez milovanej dcérky. Navyše netuší, kedy ju najbližšie uvidí.

Moderátorka Markízy Miriam Kalisová prežíva kvôli pandémií koronavírusu ťažké chvíle. Už vyše týždňa je totiž bez milovanej dcérky Mie, ktorá musela ostať kvôli karanténe u svojich starých rodičov: „Už vyše týždňa som bez tohto môjho dievčatka… Bol piatok 6. marca, keď som ju viezla k mojim rodičom na prázdniny, lebo malo byť pekné počasie a dlho sa nevideli… Cestou na stredné Slovensko v rádiu hovorili o prvom prípade koronavírusu na Slovensku… Dohodli sme sa, že po ňu o týždeň prídem… Situácia sa ale zmenila… Za týždeň,“ uvádza smutné slová kráska.

Tvár Markízy sa napokon rozhodla zostať v Bratislave, kým dcérka je u rodičov: „Z lásky k nej a mojim rodičom zostávam v Bratislave a neviem, ako dlho to ešte takto bude.. Na jednej strane viem, že tam v lese na samote s mojimi rodičmi je nielen ona, ale aj oni v bezpečí….. Majú tam 13 novonarodených ovečiek, sliepky na vajíčka, kozičky, pivničku plnú vypestovanej zeleninky, maminka pečie úžasné kváskové chleby.. Sú absolútne sebestační a v bezpečí.. Ale tu v Bratislave človek fakt nevie, či v sebe ten vírus má, alebo nie, keďže bezpríznakové obdobie môže trvať aj dlhšie, ako 2 týždne.. Buďme zodpovední,“ dodáva so slovami, že jej síce Mia veľmi chýba, no karanténu dodrží. K rovnakej zodpovednosti vyzýva aj všetkých Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/miriam.kalisova, Pexels