Obľúbená tvár televízie Markíza, ktorá ju len minulý rok nadobro opustila, momentálne nežije na Slovensku. S priateľom sa presťahovala do Rakúska, kde obývajú kaštieľ. Exmoderátorka ale priznala fanúšikom, že ju opäť trápia nepríjemné zdravotné problémy. 

Adriana Poláková bola stálicou televízie Markíza, a najmä Telerána celých 16 rokov. Minulý rok sa však rozhodla pre radikálny životný krok a spred obrazoviek nadobro zmizla. Okrem toho sa s priateľom Christianom presťahovali zo Slovenska do Rakúska, kde si kúpili kaštieľ. V tom nielen bývajú, ale zároveň krásne priestory ponúkajú na účely turizmu.

Bývalá moderátorka dala navyše zbohom svojim hnedým vlasom a nechala sa prefarbiť na blond. Popri radostných zmenách ju však zasiahli aj nepríjemné správy od lekárov. Adriana totiž zápasila s veľkým nedostatkom železa v krvi a pred časom bola nútená podstúpiť okamžitú operáciu v nemocnici.

Najnovšie sa však fanúšikom na sociálnej sieti prihovorila opäť, pričom vyzradila smutné správy. „Mám nízky tlak. Krv v poriadku, myslím tým železo. To som tu v Rakúsku bola na vyšetrení, a tak mi doktorka povedala, tu máte lieky na tlak alebo začnite ráno najprv bicyklovať v posteli a potom pohyb plávanie alebo rýchla chôdza,“ odhalila. Bývalá tvár Markízy sa tak podujala k aktívnemu pohybu a rovnako vyzvala svojich fanúšikov, aby si radšej urobili čas pre seba a nesiahali nevyhnutne po liekoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/adriana_polakova, Televízia Markíza/Teleráno