Slovenská modelka Andrea Verešová je šťastne vydatá už dlhých desať rokov. Jej manželom je český podnikateľ Daniel Volopich, s ktorým je Andrea naozaj veľmi spokojná, veď niet divu, splnil by jej aj to najnemožnejšie prianie. Pred pár dňami sa podelila modelka so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti o intímnu chvíľku a musíme povedať, že takéto fotografie sa len tak často nevidia!

Fotografia, na ktorej si Andrea vymieňa romantický bozk so svojím manželom obletela internet rýchlosťou blesku. Bude to zrejme tým, že toľko romantiky a pozitívnej energie z fotografie je naozaj raritou! Miesto, kde sa dvojica odfotila je zároveň ich osudným, pretože tam si pred desiatimi rokmi povedali svoje áno! ,,S tebou som spoznala, čo to znamená naozaj milovať a aké to je, keď je moja láska opätovaná,“ doplnila Andrea k svojej fotke, ktorú uverejnila.

Manželia majú spolu dve krásne deti, ktoré im robia nesmiernu radosť. Každopádne musíme uznať, že im to veľmi pristane a zamilovanému páru prajeme veľa veľa lásky do ďalších spoločne prežitých rokov.

Foto: Instagram