Známa moderátorka JOJ to priznala: Choroba ju prinútila nosiť PAROCHŇU!

Dátum:

Známa a obľúbená tvár televízie JOJ, ktorá sa na obrazovkách objavuje divákom už roky, priznala, že ju trápi choroba, s ktorou sa borí množstvo Slovákov. Najnovšie však spôsobila, že sympatická moderátorka musí siahnuť po parochni, aby sa cítila medzi ľuďmi komfortnejšie.

Meteorologička a klimatologička Miriam Jarošová sa v televízií JOJ dlhodobo venuje predpovediam počasia aj v rámci rannej šou. Sympatická moderátorka počasia však pre týždenník Šarm priznala, že ju už 20 rokov trápi cukrovka, o ktorej sa dozvedela náhodne pri bežnej preventívnej prehliadke.

Dnes je so svojou diagnózou zmierená a užíva pravidelne inzulín, pričom si upravila aj svoju stravu. Jedným z následkov cukrovky je však aj problém s vlasmi, ktorých Miriam ubúda napriek veľkej snahe udržať si ich. Rozhodla sa preto siahnuť po parochni, ktorá jej dodáva potrebné sebavedomie. „Najdôležitejšie je priznať si, že to je potrebné a potom ísť a hľadať takú parochňu, ktorá vám bude vyhovovať. Žiaľ, cukrovka v mojom prípade má takýto spôsob svojho prejavu na mojom zdraví a beriem to tak… pragmaticky, deje sa to a to, možnosti sú takéto, tak ich využime,“ priznáva na rovinu.

S výberom parochne jej pomohla kolegyňa Aneta Parišková, ktorá ju rovnako musela nosiť kvôli rakovine. Blondínka sa už vrátila opäť na obrazovky a nedávno sa ukázala divákom so svojimi krátkymi vlasmi. Jarošová pritom nosí parochňu len pred kamerami: „Parochňu nosím iba na obraze, v súkromí nie. Je to pravda, pekné vlasy podtrhnú osobnosť a ktorá žena sa nechce páčiť? Nuž, niekedy nám život pripraví všelijaké situácie a musíme hrať s takými kartami, ako sú nám rozdané,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: FB/Ranné noviny TV JOJ, IG/tvjoj, Televízia Joj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...