Známa slovenská moderátorka momentálne prežíva jedno z najkrajších období. Len nedávno sa totiž vydala za svojho partnera a už má opäť dôvod na úsmev. Teší sa totiž z novinky v jej pracovnom živote.

Známa slovenská moderátorka Barbora Rakovská Krajčírová prežíva naozaj šťastné obdobie. Nedávno sa totiž vydala za svoju lásku Ľuboša Krajčíra, pričom svadba sa konala v úplnej tichosti. Blondínka má však dnes aj celkom iný dôvod na radosť.

Doposiaľ ju fanúšikovia mohli počuť z éteru rádia Európa 2, kde vítala rozospatých Slovákov v relácii „Wake Up“. Na televíznych obrazovkách sa však doposiaľ objavovala len vo večernom žrebovaní Tiposu, no to sa odteraz zmení.

Kráska totiž dostala novú pracovnú ponuku od verejnoprávnej RTVS a najnovšie sa objavuje v relácii Folkoriky. So štábom navštevuje malebné miesta Slovenska, kde približuje divákom naše tradície, históriu a folklór. Novinka v Barborinom živote je zjavná aj na sociálnych sieťach, kde pribúdajú fotky z krásnych miest so slovenskou tradíciou, pričom samotná moderátorka sa zo zaujímavej spolupráce mimoriadne teší.

Barbora moderuje novú reláciu RTVS
So štábom hľadajú miesta s tradíciami
Slovákom tak predstavuje náš folklór a históriu

Zdroj: RTVS | Foto: Instagram,  RTVS