Známa a obľúbená moderátorka televízie Markíza prehovorila verejne o svojom psychickom zdraví, ktoré ju pred časom poriadne potrápilo. Sympatická televízna tvár na rovinu uviedla, že sa dostala do životnej situácie, kedy musela vyhľadať odbornú psychologickú pomoc.

Moderátorka televízie Markíza Zuzana Čimová prijala v utorok pozvanie do markizáckej relácie Teleráno. Tam sa tvár Televíznych novín rozhodla v rámci témy Dňa s Nadáciou Markíza prehovoriť o svojom duševnom zdraví, ktoré ju rovnako ako mnoho iných ľudí v istom období poriadne potrápilo.

Zuzana sa v minulosti ocitla v situácii, kedy musela vyhľadať odbornú pomoc. Napokon zistila, že sa potýkala s problémom známym ako “vyhorenie”. Markizáčka mala, našťastie, plnú podporu svojej rodiny, a tak súhlasila s pravidelnou psychoterapiou.

Moderátorka však zdôraznila, že na vyriešenie komplexného problému rozhodne nestačí absolvovať jedno sedenie u psychológa. Aj v jej prípade bola cesta k vyrovnanej psychike dlhšia a i dnes je po roku terapií podľa svojich slov stále v procese spoznávania sa. S vyhorením a nedostatkom času kvôli práci sa stretáva množstvo Slovákov, ktorí čoraz častejšie požadujú viac voľna či prácu formou home office.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza/Teleráno │ Foto: FB/Teleráno