Známa a obľúbená moderátorka televízie Markíza priznala fanúšikom na sociálnej sieti, že ju v poslednom období trápia vážne zdravotné problémy. Kvôli nim si musela dokonca prvýkrát v živote ľahnúť na operačný stôl. Pridala taktiež záber z nemocnice, kde jej do ruky tečie infúzia.

Vždy usmiata a sympatická Miriam Kalisová je už roky tvárou televízie Markíza. 37-ročná moderátorka, ktorú môžete vidieť i v relácii Reflex, však podľa svojich slov prežíva v týchto mesiacoch náročné obdobie. Okrem toho, že sa pre časovú náročnosť musela vzdať štúdia psychológie, ktoré ju veľmi bavilo, trápi mladú mamičku Mie aj zdravie.

Ako totiž zverejnila na sociálnej sieti, kvôli svojim zdravotným problémom musela ísť do nemocnice, kde ju po prvýkrát v živote operovali. “Tento rok pre mňa začal veľmi nepríjemne. Verím, že po dnešku bude už len príjemný. Zdravie je to najcennejšie a niekedy je fajn si to len tak pripomenúť. Prvá narkóza a operácia v živote je za mnou,” podelila sa s trápením s fanúšikmi.

Na záver však optimisticky dodala, že sa jej počas narkózy snívali len pekné veci, čo berie ako dobré znamenie. K úprimným slovám pripojila Miriam aj fotografiu ruky, do ktorej jej tečie infúzia. Hoci moderátorka nepriblížila, o akú operáciu sa jednalo, želáme jej skoré uzdravenie. So strachom o život skončila nedávno v nemocnici aj speváčka Daniela Nízlová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/miriam.kalisova, Televízia Markíza