Kvôli moderovaniu Telerána si známa markizácka moderátorka pred rokmi prešla poriadnou drámou. Za všetko môže nakrúcanie upútaviek k obľúbenej rannej relácii. Blondínka sa vtedy dala nahovoriť na bungee jumping. Odvážne, ale… Tento svoj krok vzápätí veľmi oľutovala…

„Moja práca mi prináša dosť adrenalínových situácií,“ reagovala Kveta Horváthová v markizáckom rozhovore pre reláciu Tvárou v tvár, na otázku, či medzi jej koníčky patrí aj adrenalín.

Riskantný skok

„Toto ma absolútne neláka a z takýchto vecí mám strach,“ priznala a v tej súvislosti sa rozhovorila o nebezpečnom zážitku spred niekoľkých rokov.

„Raz, v rámci jednej upútavky na Teleráno, ma nahovorili, aby som sa nechala vystreliť bungee jumpingom nad Dunajom.

markizácka moderátorka Kveta Horváthová

Osudné lano

Bolo to dosť vysoko, asi vo výške sedemdesiatpäť metrov. Inštruktori ma pred skokom varovali, aby som si dala pozor a v žiadnom prípade sa nechytala lana. No ale čo, pud sebazáchovy, automaticky sa chytáš. A ja som sa chytila.

“Vtedy som mala nalepené umelé nechty. Pri dotyku lana sa všetky postŕhali, skončila som s krvavými rukami a topánky mi odleteli na chodník,“ rozhovorila sa o chvíľach hrôzy moderátorka.

„Bola to živá katastrofa, vtedy mi naozaj nebolo všetko jedno. Do tohto by som už viac nešla,“

priznala na záver Kveta Horváthová. Takýto zážitok jej zrejme nezávidia ani väčší fanúšikovia adrenalínových športov.

Zdroj: topky.sk | Foto: YouTube.com, Facebook.com Kveta Horváthová