Známa slovenská poslankyňa musela do nemocnice! Po nepríjemnom zranení dokonca skončila s barlami a vozíčkom, ktorý ju presúva po dlhých chodbách. Napriek zdravotným problémom totiž musí aj naďalej zarezávať v práci.

Známa poslankyňa Smeru Monika Beňová, ktorá získala významné postavenie v Európskom parlamente, skončila v nemocnici. Pri obľúbenej voľnočasovej aktivite sa totiž veľmi nepekne zranila: “Včera popoludní som si spravila výron v členku pri behu v lese, tak sa mi ani nechcelo nič písať, lebo bolí to ozaj mizerne. Pohotovosť som tým nechcela zaťažovať, takže si to “obkladám” na striedačku octanovou a ešte nejakou masťou a obväzujem. Kurz prvej pomoci sa oplatil. Ráno idem na traumatológiu a popoludní odlietam do práce,” napísala najprv, keď ešte nepoznala závažnosť situácie.

Po návšteve lekára sa domnievala, že ide len o výron, no napokon sa potvrdilo, že Beňová má zlomeninu: “Tak, z výronu sa nakoniec ukázala zlomenina. Šesť týždňov ortéza a injekcie do brucha, ktoré si musím sama aplikovať. Ešte dva týždne Brusel a Štrasburg. Potom už vyložiť nohu a čakať, kým sa zahojí,” dodáva optimisticky poslankyňa, ktorá plánuje viac čítať.

Bývalka Fedora Flašíka, ktorej nedávno Andy Hryc zavaril zverejnením tejto fotky, ale musí aj naďalej zarezávať v práci a na presúvanie po dlhočižných chodbách v europarlamente by jej to s barlami trvalo celú večnosť. Vyfasovala preto špeciálny vozík: “Jazdím na ňom len po chodbách. Potom zosadnem a kráčam, keď sa nezmestí. Barle si musím pridržiavať, ale celkom to ide,” prezrádza na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Monika Beňová