Šoubiz Známa Slovenka, ktorá očarila Kollára, ŠOKUJE: Holá hlava bez vlasov!

Známa Slovenka, ktorá očarila Kollára, ŠOKUJE: Holá hlava bez vlasov!

Známa Slovenka, ktorá svojho času očarila aj známeho multiotecka Borisa Kollára, všetkých opäť šokovala. Po vlasoch neostalo ani stopy a teraz sa pýši holou hlavou!

Na Slovensku sa preslávila najmä svojím odvážnym a kontroverzným vystupovaním a obliekaním. Mladá Instagramerka a modelka Alex Vortex neprestáva udivovať. Na módne prehliadky chodí pravidelne sporo odetá a verejnosti predvádza svoje zarastené pazuchy aj rozkrok.

Plavovláska neušla ani pozornosti multiotecka Borisa Kollára, ktorému sa jej štýl, naopak, páči a Alex mu za to venovala pikantný návrh, ktorý ale zatiaľ ostáva bez odozvy. Mladá žena, ktorá sa chváli tým, že už dva roky nemala žiadneho muža, prišla najnovšie s ešte prekvapivejším krokom.

Na Instagrame si priamo pred fanúšikmi zobrala otcov strojček a oholila si svoje vlasy. Na záver videa sa teší z úplne holej hlavy a podľa vlastných slov nie je za jej radikálnou premenou rozchod s chlapom ani mentálne zrútenie. Pazuchy si však Alex necháva aj po vyholení hlavy naďalej zarastené.

Alex sa oblieka poriadne výstredne a vyzývavo
Preslávila sa aj tým, že si neholí pazuchy a rozkrok

Zdroj │ Foto: Instagram

Exit mobile version