Známa Slovenka sa trápi s Covidom: Smutné slová po 13 dňoch choroby!

Dátum:

Známa televízna tvár a dramaturgička sa pred časom ešte s úsmevom na tvári priznala, že mala pozitívny test na koronavírus. Po takmer dvoch týždňoch, kedy si prešla aj náročnými stavmi, sa prihovorila fanúšikom s poriadnou kritikou štátu a vyriekla smutné slová.

Covid bol potvrdený okrem politikov aj mnohým známym televíznym tváram. Ťažší priebeh si musel v nemocnici prežiť Adelin otec Jozef Banáš, no aj Milan Kňažko, pričom obidvoch choroba poznačila aj fyzicky. Pred takmer dvomi týždňami vyšiel pozitívny antigénový test aj dramaturgičke a šéfke módnej televízie Gabriele Drobovej.

Blízka kamarátka Jasminy Vrbovskej Alagič si prešla aj komplikáciami ochorenia a vysokými teplotami. „Po trinástich dňoch konečne vládzem niečo napísať. Ešte stále zoslabnutá… Dva dni som sa vytrápila pri vysokých teplotách, na tretí deň mierna úľava a potom zhoršenie stavu,“ priblížila fanúšikom. Dôvodom, pre ktorý sa rozhodla napísať na sociálnu sieť, však nebolo sťažovanie sa na Covid, no Drobovú zaráža prístup štátu k domácim pacientom.

Za tých 13 dní ma nikto z oficiálnych autorít nekontaktoval, nezisťoval, s kým som sa stretla, nekontroloval, či dodržiavam karanténu a už vôbec neriešil, či niečo nepotrebujem. Opačným smerom sa nedá dovolať na žiadne oficiálne linky. Ja žijem v Bratislave, mám okolo seba rodinu a kamarátov, takže mi pomohli, nechali pred dverami lieky, jedlo, volali, zaujímali sa… Neviem si predstaviť, že ako ja, zostane doma s Covidom a jeho zlým priebehom niekto, kto nikoho nemá. Nikam sa nedovolá, nevládze a jediné, čo mu povedia, zostaň doma a vydrž. Odkiaľ má taký človek vedieť, aké lieky si nasadiť? Ako postupovat? A hlavne, ako si to má zabezpečiť?!“ rozčúlila sa. „My, Slováci, sme zvyknutí vydržať pokiaľ vládzeme. Takže človek aj vo veľmi zlom stave doma drží, lebo mu to tak nakázali…až kým nie je neskoro… A pritom by stačil jeden telefonát…,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/gabrieladrobova

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...