Známa slovenská kráska prežíva náročné obdobie. Potom, ako od nej odišiel partner a otec jej dvoch dcérok, sa musí trápiť aj kvôli milovanému ockovi. Ten skončil v nemocnici po otrave krvi!

Známa slovenská kráska a bývalá Miss Anna Amenová (34) prežíva veľmi náročné obdobie. Nedávno sa prevalilo smutné tajomstvo o konci jej vzťahu s kontroverzným podnikateľom Michalom Kováčom, s ktorým donedávna vychovávali dve dcérky. Kováč už dnes ale tvorí pár s fitnesskou Olíviou Pohánkovou, ktorá je dokonca tehotná.

Blondínke poslala posmešný odkaz cez sociálne siete, na ktorý už Amenová s nadhľadom zareagovala. Tým sa ale jej trápenie nekončí. Ako prezradila na krste nového produktu známej kliniky, jej otecko skončil v nemocnici kvôli otrave krvi. “Môj ocino skončil v nemocnici a bolo to na základe toho, že on sa o to svoje zdravie nestaral. Takže je naozaj dobré, keď sa oň staráme, pretože raz nás to zastihne. To, čo dáme aj dostaneme,” znejú smutné slová krásky pre Topky.

Napokon však dodala vetu, v ktorej sa pokojne môže nájsť aj jej bývalý spolu s novou partnerkou: “Každý nech si z toho zoberie svoje. Hlavne teda, nech sa o seba staráme, myslíme na to svoje zdravie, na to, čo robíme. Keď sa nestaráme o seba, o svoje telo, keď robíme zlé veci, tiež sa nám to vráti,” dodala. Otcovi missky prajeme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/anna_amenova