Známa a obľúbená bývalá moderátorka a hlásateľka patrila kedysi k esám slovenských obrazoviek. Za svoju prácu si vyslúžila dokonca viaceré významné ocenenia. Nedávno oslávila 75. narodeniny a z jej slov je jasné, že po publicite a obdive už dnes netúži.

Izabela Pažítková bola v minulosti televíznou hviezdou, obľúbenou moderátorkou a hlásateľkou. Inšpiratívna osobnosť, ktorá bola vystupovaním a vedomosťami vzorom mnohým Slovenkám, pracuje už niekoľko rokov ako tlačová tajomníčka Slovenského národného divadla.

Napriek popularite v minulosti sa dnes už publicite či verejnému obdivu značne vyhýba. Keďže nedávno oslávila polookrúhle 75. narodeniny, PLUS 7 DNÍ jej chcelo osobne zablahoželať, no prišla rázna a odmietavá odozva.

Zabudnite na mňa,” odvetila bývalá moderátorka, ktorá zároveň rukou zakryla fotoaparát, aby ju nemohli odfotografovať, foto >>> TU <<<. Ocenená moderátorka, ktorá získala Zlatého krokodíla, cenu Ľudovíta Štúra či Rytiersky Rád umenia a literatúry, sa chce svojej práci venovať už len v tichosti a pokoji. Britský moderátor zarmútil pred pár dňami fanúšikov, keď zomrel priamo počas rozhlasového vysielania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  PLUS 7 DNÍ │ Foto: RTVS