Obľúbená slovenská herečka, ktorá sa okrem divadla venuje aj natáčaniu televíznych seriálov, pôsobí ako rázna žena. No ako sama v minulosti priznala, keď odhalila mužovu neveru, reagovala celkom inak ako čakala. S neverníkom dokonca naďalej zdieľala domácnosť.

Herečka Judita Hansman patrí k obľúbeným tváram televízie. Okrem divadla sa objavila vo filmoch ako Ženy mého muže, Učiteľka či Tlmočník. Slovenskí diváci si ju zamilovali i v seriáloch Odsúdené, Tajné životy, Divoké kone, Milenky, ZOO alebo Nemocnica.

Judita pôsobí ako rázna žena, no pred rokmi verejne priznala, že po odhalení nevery jej exmanžela Ivana Hansmana reagovala inak ako čakala. Bola presvedčená, že by dokázala okamžite pobaliť jeho veci, no skutočnosť bola napokon odlišná. Pre Nový Čas  odhalila, že nakoniec strávila so svojím ex v jednej domácnosti až štyri roky, hoci on naďalej fungoval po boku milenky.

Po odchode dcéry z bytu sa ale rozhodla opustiť spoločnú domácnosť a začať žiť svoj život. Ako pred pár týždňami opísala portálu Regióny, už 12 rokov žije šťastne s novinárom a hudobníkom Františkom Lintnerom. Ten herečku “zbalil” cez sociálnu sieť: “Písala som si s fanúšikom, potom som čítala jeho básne, počúvala jeho hudbu, pozvala som ho k nám do divadla, potom sme mu s Ivanom Blahútom ponúkli, či by nechcel urobiť hudbu do predstavenia a bolo to,” zaspomínala si Hansman, ktorá práve dnes oslavuje 56. narodeniny. Fanúšikov sitkomu Susedia pred pár dňami zarmútila správa o úmrtí obľúbenej herečky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: regiony.zoznam.sk, cas.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Judita Hansman