Obľúbená slovenská herečka, ktorá pôsobí celé desaťročia na doskách, ktoré znamenajú svet, oslávila nedávno okrúhle jubileum. Hoci je na tom zdravotne stále výborne, jej deti sa rozhodli pre bezpečný krok. Herečka sa tak odsťahovala zo svojho bytu a aktuálne sa nachádza v domove dôchodcov. 

Mária Kráľovičová oslávila už 95. narodeniny, no stále srší vitalitou, dobrou náladou a pozitívnou energiou, ktorej má na rozdávanie. Herečke národného divadla je stále dopriate aj výborné zdravie, ktoré ju neopúšťa ani tesne pred trojciferným narodeninovým výročím.

Napriek tomu sa však musela podujať k veľkej životnej zmene. Umelkyňa totiž dala zbohom svojmu bytu a presťahovala sa do domova dôchodcov. Ako informuje týždenník Šarm, nápad, aby trávila voľný čas radšej v seniorskom centre, neprišiel z jej hlavy.

Starosť si o ňu majú robiť najmä jej deti Miro a Jana. Tí herečku vo vysokom veku odmietajú nechávať v bratislavskom byte úplne samú. Marína, ako dámu divadla všetci volajú, si však na nové ubytovanie rýchlo zvykla, pričom ju rodina pravidelne navštevuje. Na víkendy si navyše zvykne odskočiť do domu, kde v minulosti žila s literátom Mirom Procházkom. Ďalšia slovenská herečka zas mala nehodu a momentálne ju musia všade sprevádzať barle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: YT/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, TV BRATISLAVA – metropolitná TV,  RTVS