Známa a obľúbená slovenská herečka prežila doma krušné chvíle. Namiesto pohody a užívania si rodiny musela zaľahnúť do postele po bolestiach, ktoré ju zasiahli. Ako priznala na sociálnej sieti, otrávila sa jedlom a nebola ani v stave starať sa o svoje malé deti.

Slovenská herečka a blogerka priznala, že má za sebou ťažké chvíle. Kristína Tormová (39), ktorá má jasný názor na testovanie aj očkovanie, fanúšikom na sociálnej sieti odhalila, že sa otrávila po zjedení cesnakového dipu! „Jeden cesnakový dip k pizza štanglám a zážitok na dlhú dobu. By som si dávno cirkus otvorila, keby som vedela, že viem takto vrhať šabľou. A dojčenie pomedzi šable – taky dobrý trik! Dokonca som mala prvýkrát v živote teplotu (ja fakt nemávam a nepoznám to),“ napísala.

Hororový zážitok po otrave sa však týmto zďaleka neskončil. Kristína sa kvôli horúčke, slabosti a bolestiam nevládala starať ani o svoje dvojičky Matildu a Elu a synčeka Alana, ktorý má len jeden rok. „A to, čo sa u nás dnes dialo je presne to, voči čomu mám taký rešpekt: byť v stave, že sa nedokážem starať o deti.. Fuj pocit. Ani vstať sme nevládali, prejsť kúsok.. Čistá haluz. Som netušila, že také je,“ zdieľala mimoriadne nepríjemnú skúsenosť.

Napokon sa práve svojim dvom dcérkam poďakovala za to, že jej v náročnej chvíli pomohli: „Posielam milión kreditov Ele a Matilde, ktoré sa celý deň za neprítomnej prítomnosti polomŕtveho rodiča starali o chAlanka. Keby sme ich nemali, neviem.. Fakt,“ dodala vyznanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/kristina.tormova