Známa a obľúbená herečka z divadla, no aj televízie v najnovšom rozhovore priznáva trpkú pravdu. Jej život bol podľa vlastných slov ťažký, napriek tomu a faktu, že dnes už nemá žiadne veľké ciele, sa nerada sťažuje.

Herečka Emília Vášáryová (78) patrí k najväčším talentom staršej generácie a diváci ju milujú nielen kvôli roliam v divadle, ale aj skvelým výkonom vo filmoch. V čase Vianoc neodmysliteľne patrí ku komediálnej dráme Pelíšky, kde hrá zakríknutú manželku vyšinutého bývalého vojaka, Vilmu Krausovú, ktorá napokon kvôli chorému srdcu zomrie.

Vášaryová, sestra manželky Milana Lasicu, teraz priznáva, že si konečne užíva čas strávený sama so sebou a nikam nechodí. “Nerada bedákam. Naučila som sa žiť a vychádzať sama so sebou dobre. Všetok čas trávim vo svojom dome a v záhrade. Obľúbila som si samu seba,” priznáva na rovinu pre Plusku. Skvelá herečka odhalila, že už dnes nemá žiadne ambície ani ciele: “Vlastne som v živote žiadne ani nemala. Je lepšie sa k ničomu neupínať,” zdôrazňuje.

Prezradila tiež, že jej život nebol vôbec ľahký a nič nedostala zadarmo: “Práve preto, že som toľko pracovala, bol môj život ťažký. Skĺbiť rodinu s povolaním prináša neskutočne veľa obetí. Kto v mojom veku vstáva o šiestej ráno a potom dvanásť hodín v kuse funguje ako ja? Všetko je to veľmi ťažké. To, že som sa potom niekde objavila v pekných šatách, ešte nič neznamená. Musíte zarobiť každú korunu… Život je naozaj ťažký a pre mňa už aj dlhý. Nechcela by som tu veľmi dlho strašiť. Ale nepíšte tam, že Vášáryová sa chystá umrieť,” dodáva na záver so smiechom charizmatická herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Show Jana Krause, Televízia TA3, RTVS