Známa a obľúbená slovenská kapela mala počas víkendu škaredú autonehodu. Jej členovia skončili s vozidlom prevrátení na boku a so zraneniami boli prevezení do nemocnice.

Známa a populárna kapela Kokavakére Lavutára – Sendreiovci sa stala cez víkend obeťou hroznej autonehody. Na svojej dodávke sa viezol manželský pár Janka a Vlado Sendreiovci spolu s kapelou na vystúpenie, ktoré mali absolvovať v Nových Zámkoch na svadbe. Tam sa im však už prísť zahrať nepodarilo.

Podľa informácii na sociálnych sieťach sa mala dodávka Sendreiovcov prevrátiť, šúchať sa ešte niekoľko desiatok metrov po ceste, až kým sa zastavila. Kapela má byť síce poriadne poudieraná, no mimo ohrozenia života.

K nehode sa už na Facebooku vyjadril aj samotný Vlado: “Tlačia sa nám slzy, verte… Koľko telefonátov a príspevkov o našom zdravotnom stave, ako sa máme po ťažkej včerajšej havárii a prianí o skorom zdravení, veľké ďakujeme. Janka má silný otras mozgu, je hospitalizovaná v nemocnici v Leviciach – stav sa zlepšuje a ja mám zlomené rebro – bolí, ale uvedomujeme si, že sme mohli dopadnúť horšie. Priatelia, rodina, ďakujeme, že stojíte pri nás. Preto nás pán Boh (devlóro) ochránil,” poďakoval sa fanúšikom. Prajeme skoré zotavenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Dušan Plaček │ Foto: Facebok/Dušan Plaček, Sendreiovci & Kokavakere Lavutara, Vladimír Sendrei