Známa slovenská kráska, ktorá zabodovala aj na medzinárodnej súťaži krásy, prežila minulý rok po strate bábätka kruté obdobie. Pred pár hodinami však vyplávalo na povrch, že až doposiaľ tajila nádhernú novinku.

Známa slovenská Miss Petra Denková Sliacka (26) získala v roku 2015 titul druhej vicemiss Slovenska. Po účasti v medzinárodnej súťaži však poriadne zabodovala, keď vyhrala Miss Europe Supranational a stala sa tak najkrajšou Európankou.

Život jej však priniesol aj ťažký údel. Minulý rok s radosťou očakávali spolu s manželom Martinom príchod maličkej Amélie, keď ich zasiahla tragická správa. Dcérka sa totiž narodila mŕtva a mladá kráska sa následne stiahla z verejného života.

Mnohí si mysleli, že si po nešťastí dopriala psychický oddych, no zdá sa, že to nebol jediný dôvod. Pred niekoľkými hodinami sa totiž po dlhej odmlke ozvala fanúšikom a známym s krásnou novinkou. Po utajenom tehotenstve aj pôrode sa z nej predsa len stala šťastná mamička. “Nová kapitola”, napísala k rozkošnému záberu, na ktorom drží spolu s manželom ručičku vytúženého drobčeka. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/petra_sliacka, Facebook/Global Beauties