Známa slovenská speváčka, ktorá zožala hudobné úspechy doma aj v zahraničí, prekvapila najnovšími slovami. Vo svojej kariére ohlásila niekoľkomesačnú pauzu, počas ktorej sa chce zregenerovať. Pociťuje totiž vyhorenie a psychickú vyčerpanosť…

Naplno rozbehnutá kariéra speváčky nie je vôbec med lízať. Neustále koncerty, nahrávanie piesní, vystúpenia, fotenia či rozhovory sú na dennom poriadku dopĺňané pozvaniami do relácii alebo na benefičné akcie. Pracovné nasadenie, vždy dokonalá vizáž a úsmev na tvári dajú zabrať nejednej celebrite.

Svoje o tom vie aj slovenská kráska Celeste Buckingham, ktorá v najnovšom rozhovore pre Nový Čas potvrdila, že si dáva kariérnu pauzu na niekoľko mesiacov. Podľa svojich slov sa totiž cíti po rokoch na scéne vyhorená a psychicky vyčerpaná: “Prvýkrát v dospelom živote budem mať voľno. Dupla som si aj ja, aj manažér, aj mamina. Všetci naraz sme si povedali, že dobre, stačilo. Ja už začínam byť vyhorená, čo v mojom veku je celkom nevhodné, takže chcem sa tomu vyhýbať,” objasňuje pohnútky.

Speváčka ale priznala, že rozhodne nemieni sedieť celé mesiace doma a naplánované voľno si chce patrične užiť. Zvažuje cestovanie, ako aj dovolenky v sprievode nového priateľa, no nepohrdne ani spoločnosťou kamarátok či svojej milovanej sestry. Celeste pritom nedávno priznala, že ju trápia aj migrény, kvôli ktorým už dokonca po vystúpení aj odpadla. Prajeme skoré nadobudnutie nových síl!

Celeste ohlásila niekoľkomesačnú kariérnu pauzu
Speváčka sa cíti vyčerpane a vyhorene
Momentálne si chce užívať cestovanie a svojho priateľa

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram