Známa slovenská speváčka, ktorá roky valcovala hitparády a rádiá, potvrdila smutnú novinku. So svojím partnerom sa po rokoch nečakane rozišli a na svoje dve rozkošné dcérky ostala hviezda pódii sama. 

Slovenskú speváčku Mishu alias Michaelu Paľovú (44) netreba nikomu predstavovať. Veľkým hitom “Náladu mi dvíhaš” valcovala svojho času všetky hitparády a znela z každého známeho rádia. Vyštudovaná prekladateľka angličtiny sa časom stiahla z hudobného výslnia a začala sa venovať fotografii, ako aj bytovému dizajnu.

Rodáčka z Michaloviec sa pred rokmi presťahovala do Čaradíc, kde si zariadila nádherný domček. Krátko na to sa jej s partnerom Romanom Vargom narodili roztomilé dvojičky Mia a Nala, z ktorých sú dnes už veľké slečny. Tu sa však rozprávkový život speváčky trošku zamotal.

Ako nedávno priznala pre portál Ahojmama, s Romanom už netvoria pár a ich cesty išli od seba: “Deti trávia dosť času s otcom, často si ich bráva a má ich rád. Mne dlho trvá, kým sa zmierim s tým, že rodina, ako som si ju predstavovala, už nie je. Ale snažím sa žiť naplno, venovať sa deťom koľko sa mi len dá,” prezradila smutne. Dôvod, pre ktorý sa ich vzťah náhle skončil, síce nie je známy, no už pred rokmi bolo zjavné, že Roman trávil kvôli práci veľa času mimo domu a nedá sa tak vylúčiť, že práve toto stálo za ochladnutím lásky.

Zdroj: ahojmama.pravda.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Instagram/michaelamishapalova