Známa a populárna slovenská speváčka, ktorá sa už roky drží v popredí hudobného šoubiznisu, priznala pred pár dňami niečo, na čo by mal zrejme odvahu len málokto. Kráska, ktorá je zároveň mamou dvoch dcér, potvrdila psychické problémy, ktoré sa po rokoch prihlásili o slovo.

Obľúbená speváčka, ktorá pôsobí viac v anglickom Londýne ako v našej domovine, zažíva náročné obdobie. Jana Kirschner, ktorá posledne zasadla do porotcovskej stoličky súťaže The Voice, sa musí rovnako ako ostatní vysporiadať s karanténou súvisiacou s koronavírusom.

Ako speváčka uviedla na sociálnej sieti, nie je to pre ňu vôbec jednoduché. Na rovinu svojim fanúšikom priznala, že sa jej po rokoch vrátili psychické problémy, ktoré už v minulosti prekonala. “Park je náš les. Tu odbúravam stres a sporadické záchvaty paniky, ktoré sa vrátili po deviatich rokoch, práve v čase lockdownu. Je nás viac a je dobré vedieť, že v tom nie ste sami. Rozprávajte o tom, čo vás trápi a nezabúdajte dýchať! Vaše telo vám všetko napovie. Niekedy stačí len načúvať,” zverejnila priznanie.

Panické ataky nie sú pre človeka ničím príjemným a v komentároch sa objavilo hneď niekoľko fanúšikov, ktorí majú za sebou podobnú skúsenosť. Viacerí dali Jane Kirschner aj dýchacie odporúčania, s ktorými sa dá atak lepšie zvládnuť. “Ďakujem pekne za vaše rady a zdieľanie, človek sa stále niečo o sebe učí, a tak to je dobre, i keď niekedy to dá zabrať,” prejavila vďačnosť. Speváčka tiež nedávno zverejnila záber dcéry s dôležitým transparentom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Kirschner priznala psychické problémy

Zdroj │ Foto: Instagram/janakirschner_official, Facebook/Teleráno