Známa slovenská speváčka Marcela Laiferová (72) mala pred niekoľkými dňami šťastie v nešťastí. Po vážnom páde zo schodov si zranila ruku i hlavu, kvôli ktorým bola nútená zrušiť aj jeden z koncertov u našich západných susedov.  

Speváčka sa podľa vlastných slov nedolámala vďaka športu, ktorému sa vždy venovala. Podržali ju svaly, no v najbližších hodinách by sa mala dozvedieť, či jej nehrozí aj operácia. Je pravdepodobné, že sa svaly utrhli od kosti.

K pádu došlo, keď speváčka išla v noci po schodoch a nezapla svetlo. Spadla a vybrala sa opačným smerom. “Ja som totiž tak padla, že som hlavou dokonca rozbila stenu. Ale ja som si na tú stenu dala polystyrén spraviť, čiže ako som dole zletela, narazila som s tou hlavou a rozbila len polystyrén. Ale nebola som v bezvedomí, vedela som rukami aj nohami hýbať, tak som vyšla naspäť hore na poschodie, dala som si studenú sprchu, a to ma z toho šoku prebralo a zavolala som si samozrejme lekára. Som sa mohla zabiť,” povedala pre portál topky.sk slovenská umelkyňa.

Zdroj: topky.sk | Foto: YouTube | Ilustračná foto: YouTube