Peklo na ceste si prežila známa slovenská speváčka, ktorá vyhrala obľúbenú hudobnú súťaž. Po zrážke s ďalším vozidlom skončilo jej auto zdemolované. Čo je však ešte horšie, sama skončila v nemocnici so zlomeninou, ktorá jej nedovolí vystúpiť na najbližšej akcii.

Známa slovenská speváčka Ivanna Bagová (26) zažiarila v súťaži Hlas Česko Slovenska, ktorú v roku 2012 vyhrala. Odvtedy sa naďalej venuje spievaniu a v nedávnej relácii Chart Show sa dokonca objavila po boku známej kapely Maduar. Jemná blondínka má ale momentálne hlavu v smútku.

Pred pár dňami mala totiž hrozivú autonehodu: „Keď sme čakali 8 hodín na hraniciach a frajer je psychopat a potrebuje sa liečiť, hlavne že sme zostali živí,“ napísala na sociálnej sieti pod fotku so zdemolovaným autom. Hoci skončila kráska v nemocnici, utrpela, našťastie, len zlomeninu: „Ďakujem Bohu za to, že pri takej autonehode mám len zlomenú ruku,“ pokračuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem zdravotných komplikácii však nehoda zasiahla aj do speváčkiných pracovných plánov: „Mala som ísť do Bieloruska budúci týždeň na súťaž Slavjansky Bazár (ako eurovizia) postúpila som do finále. A vďaka tomuto som stratila tú možnosť. Alebo sa postavím a pôjdem tam aj v tomto stave? Prosím o radu,“ dodáva na záver Ivanna, ktorá sa musí zotavovať v nemocnici.

Ivanna mala autonehodu
Speváčka nedávno vystúpila v Chart Show po boku skupiny Maduar

Zdroj │ Foto: Facebook/Ivanna Bagová Official