Známa slovenská športovkyňa sa pochválila na sociálnej sieti krásnou novinkou. 31-ročná mama Baša Števulová porodila svoje druhé dieťatko. Dcérke dala netradičné meno a fanúšikom ukázala aj intímne zábery zo sály.

Známa slovenská športovkyňa má obrovský dôvod na radosť. Úspešná snowboardistka Baša Števulová (31) sa stala dvojnásobnou mamičkou. V piatok 9. augusta priviedla na svet rozkošnú dcérku, ktorú privítal aj jej starší súrodenec Tobiáš.

Natešená Števulová, ktorá sa minulý rok tvrdo obula do Zuzany Plačkovej, dala dcérke netradičné meno Ida a podelila sa aj o zážitok z pôrodu: „Ida sa narodila v piatok po rýchlych, ale za to super intenzívnych 2,5 hodinách. Z čakacej izby sme sa už ani nikam nepresunuli, doktorka ma nechala predýchať poslednú kontrakciu, nakázala zapreť jednu nohu o ňu druhú o sestričku a Idúšik bol po pár kontrakciách von. Je to, veru, celé jeden veľký zázrak, kamoškovia,“ napísala.

Napokon sa s fanúšikmi podelila aj o intímne zábery zo sály, na ktorých dokumentuje športovkyňa pôrod krok po kroku. Nechýba ani záber zo sprchy či dojímavá fotka krátko po pôrode s Idkou v náručí. Šťastnej rodinke blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/basastevulova