Známa televízna tvár po roku a pol tvrdého boja vyšla s pravdou von. Na sociálnej sieti sa fanúšikom a verejnosti zdôverila s tým, že zápasí s depresiou. Okrem toho však prišla aj s výbornou správou, že po viac ako ročnej liečbe už o niekoľko dní môže definitívne vysadiť predpísané lieky.

Filmová producentka Wanda Adamyk Hrycová, ktorej minulý rok vtrhli do bytu kukláči z NAKA, má za sebou náročné mesiace. Ako sa pred pár hodinami priznala fanúšikom na sociálnej sieti, už rok a pol bojuje s ochorením, ktoré sužuje množstvo Slovákov. Kvôli vážnej depresii musela Wanda začat užívať aj predpísané lieky.

Po mesiacoch boja však prichádza so skvelou správou, že antidepresíva postupne vysadzuje a čaká ju už len posledný týždeň. “Tabletky treba vysádzať postupne a ja sa z 15 mg denne dostávam na záverečný týždeň 5 mg každý druhý deň. Teším sa, že končím, ale ešte viac sa teším, že mi pomohli vyriešiť problém,” uviedla.

Fanúšikom tiež prezradila, ako sa jej depresia prejavovala: “Konštantná únava, hrča v hrdle, tlaky v hrudi, samovoľné plačlivé stavy. Ak proste nemáte radosť zo života, nepodceňujte to a zbytočne netrpte,“ vyzýva všetkých. Hoci podľa svojich slov nemala na depresiu žiadny reálny dôvod, choroba si ju našla: “Áno, aj mne sa zdalo byť nepochopiteľné, ako môžem ja, zdravá žena so zdravými deťmi, v zdravom a milujúcom partnerskom vzťahu, atď. mať problém sama so sebou. A predsa,” zamýšľa sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/wandahrycova, Televízia JOJ