Známa svetová speváčka Sinead O’Connor prežíva mimoriadne ťažké chvíle. Po dvoch dňoch pátrania po jej 17-ročnom synovi totiž prišla polícia s veľmi smutnou správou. Chlapca našli bez známok života, pričom si mal po úteku z nemocnice siahnuť na život.

55-ročná slávna speváčka Sienad O´Connor prišla o svojho 17-ročného syna Shanea. Oznámila to fanúšikom na sociálnej sieti: „Môj krásny syn Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, svetlo môjho života, sa rozhodol dnes ukončiť svoj pozemský boj a teraz je s Bohom. Nech odpočíva v pokoji a nikto nenasleduje jeho príklad. Moje dieťa, veľmi ťa milujem.“

Mladý chlapec bol hospitalizovaný v nemocnici kvôli samovražedným sklonom, no podľa inoformácií TheSun z nemocnice ušiel. Po dvoch dňoch policajného pátrania našli jeho telo bez známok života. Úmrtie, aj keď nepriamo, potvrdil policajný hovorca.

Ten po oslovení uviedol, že polícia pátranie po chlapcovi ukončila. Bližšie okolnosti hrozného incidentu nie sú známe, no hovorca speváčky dodal, aby verejnosť rešpektovala súkromie rodiny v týchto ťažkých časoch. Speváčka má ešte ďalšie tri deti. Nedávno spáchala samovraždu aj oceňovaná zahraničná herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: thesun.com │ Foto: FB/Sinéad O’Connor, Twitter