Známa speváčka oslávila tento rok svoje narodeniny na jeden z najväčších amerických sviatkov  – Deň vďakyvzdania. Na Instagrame sa pochválila darčekom, ktorý dostala. Odhalila tým viac ako chcela?

Reč je o Miley Cyrus, ktorá oslávila 23. novembra 25 rokov. Pri tejto príležitosti sa s fanúšikmi podelila o darček, ktorý dostala v predstihu od svojho milého – Liama Hemswortha (27). Daroval jej nádherný náhrdelník so skratkou svojho mena. V dúhových farbách sa na ňom vyníma nápis Lili. Darček vyskladaný drahými kameňmi, Miley okomentovala takto: „My mannnnnn’s already winnin & it ain’t even my bday yet“ (môj muž je víťaz a to ešte nemám narodeniny). Tým potvrdila špekulácie o ich super tajnej svadbe, ktorá sa údajne konala na jar tohto roku, len v kruhu blízkej rodiny. Liama totiž nazvala svojim mužom.

Nedávno sa tiež začala médiami šíriť informácia, že dvojica čaká prvého spoločného potomka. Vo veľkom totiž prerábajú nový dom v Nashville. Vo vile, ktorá sa nachádza v rodisku známej speváčky má pribudnúť detská izba. No to, že dvojica čaká dieťa, speváčka „zaklincovala“ fotografiou, kde pózuje vo voľnom tričku s komentárom  #VeganTurkeyBaby. Fanúšikovia sa poponáhľali s komentármi typu, že to je určite tehotenské bruško a určite sa pod tričkom neskrýva len žalúdok plný sviatočného jedla. Zatiaľ všetky indície naznačujú, že sympatická dvojica je v radostnom očakávaní! Čo si myslíte vy? Snaží sa Miley zmiasť fanúšikov, alebo takto nevinne odhalila sladké tajomstvo?

Miley Cyrus tohtoročné narodeniny oslávila na Deň vďakyvzdania
Liam Hemsworth jej daroval náhrdelník vykladaný drahými kameňmi so svojou prezývkou

 

Speváčka si nedávno kúpila vilu v rodnom Nashville. Má v nej pribudnúť detská izba
Fotka, ktorou Miley odhalila viac ako chcela. Skrýva sa pod tričkom tehotenské bruško? V pozadí je vidieť, že autorom fotky je Liam

Zdroj | Foto: Instagram