Úspešná speváčka so svojim nemenej populárnym partnerom dlho zapierali pred svetom, že sa z nich stanú rodičia, no tomu je už koniec. Cheryl Cole totiž ukázala svoje rastúce bruško a vyzerá to tak, že už čoskoro k nim priletí bocian. 

33-ročná hudobníčka a porotkyňa “X Factoru” tvorí pár s mladým talentovaným spevákom Liamom Paynom len od minulého roka, no za tú krátku dobu sa im toho podarilo viac než dosť. Ani desaťročný rozdiel ich neodradil od toho, aby to spolu skúsili a založili si spolu rodinu. Dlho sa totižto pošuškávalo, že sympatická Angličanka nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, no ani jeden z nich sa na túto tému nevyjadril.

Krásna brunetka zverejnila na svojom Instagrame snímku, ktorou prezradila hneď dve veci. Cheryl sa stala súčasťou nového programu, v ktorom sa pätnásť ambasádorov snaží podporiť ľudí v ich životoch i kariérach. Všetci si dokonca zapózovali pred objektívom a Cheryl rozhodne púta na seba pozornosť. Speváčka svoje zaguľatené bruško už pred svetom neskrýva, čím potvrdila svoje tehotenstvo. A vyzerá to tak, že už čoskoro sa ich spoločné dieťa vypýta na svet.

Foto: Instagram | Ilustračná foto: visualhunt.com