Svetoznáma speváčka, ktorú si diváci obľúbili počas pôsobenia v dievčenskej kapele Spice Girls, skončila na odvykačke. Verejne sa totiž priznala k závislosti na drogách a posteľných hrátkach s mužmi. 

Čokoládová speváčka Mel B z legendárnej dievčenskej kapely Spice Girls nemá práve najlepšie obdobie. Otvorene totiž prehovorila o tom, prečo už budúci mesiac nastúpi na odborné liečenie: „Posledných šesť mesiacov bolo pre mňa neskutočne ťažkých. Pracovala som na svojej knihe „Brutálne úprimná“ a bolo extrémne traumatizujúce odhaliť zneužívajúci vzťah a konfrontovať také množstvo vecí z môjho života,“ prezrádza.

Speváčka si prešla vojnou s bývalým manželom Stephenom Belafontem (43) a momentále trpí posttraumatickou poruchou. Na liečenie sa vyberie dobrovoľne práve preto, aby sa zbavila dvoch veľkých závislostí. Pred verejnosťou priznala problémy s alkoholom, no aj závislosť na radovánkach s mužmi.

Jej blízky priateľ odhalil, že speváčka mala kedysi aj troch mužov za noc a medzi nimi sa objavil aj Aaron Carter, brat slávneho Nicka Cartera z Backstreet Boys. Speváčka je matkou troch dcér vo veku 19, 11 a 6 rokov a zrejme aj ony sú dôvodom, pre ktorý chce byť dračica zo Spajsiek opäť fit.

Mel B so svojím bývalým
Mel B si zaporotcovala aj v X Factore

Zdroj: thesun.co.uk  │ Foto: Instagram, YouTube