Svetoznáma spevácka diva je momentálne po druhýkrát v požehnanom stave, ktorý si patrične užíva. Aj tesne pred pôrodom si vyšla na prestížny festival a vďaka svojmu tehotenskému brušku bola doslova neprehliadnuteľná. 

Známa hudobná dvojica, Beyoncé a Jay-Z, už onedlho privíta na svet svojich ďalších potomkov a z ich prvorodenej dcérky Blue Ivy sa stane dvojnásobná veľká sestrička. Po mnohých neúspešných pokusoch sa manželia rozhodli pre umelé oplodnenie a nakoniec sa podarilo. Nadaná umelkyňa vyšla s pravdou von až po pár mesiacoch a radostnú správu oznámila začiatkom februára 2017 prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Podľa informácií od blízkeho zdroja by mala Beyoncé pod srdcom nosiť chlapčeka a dievčatko.

Oceňovaná speváčka mala byť tento rok súčasťou prestížneho amerického festivalu Coachella, no vzhľadom k jej tehotenstvu jej doktor neodporučil vystupovať. Organizátori tak oslovili jej nemenej slávnu kolegyňu z brandže a Lady Gaga nakoniec predviedla úžasnú šou a zároveň predstavila aj úplne novú pieseň The Cure. Beyoncé si však tento niekoľkodňový festival nenechala ujsť a zavítala naň aspoň ako hosť. Spoločnosť jej robili jej najbližší, s ktorými sa nechala aj zvečniť. Jej mama Tina zverejnila snímku, na ktorej pózuje aj Kelly Rowland, no celebritná tehuľka svojim vzhľadom doslova všetkých zatienila. Jej rastúce bruško jej ešte viac vyniklo v jednoduchých obtiahnutých bielych šatách, ku ktorým si doladila zlaté doplnky a zapletené vlasy. Beyoncé opäť raz potvrdila, že si právom zaslúži titul módnej ikony.

Foto: Instagram