Bývalá profesionálna športovkyňa prežíva mimoriadne radostné obdobie, na ktoré čakala veľmi dlho. Konečne sa so svojou partnerkou môžu tešiť z nového člena rodiny, pričom sa bábätkom pochválili aj na sociálnej sieti.

Česká futbalistka Lucie Voňková v minulosti hrávala za Sláviu a Spartu, no neskôr pôsobila v nemeckom tíme Duisburg. V roku 2019 odišla do tímu Ajax Amsterdam, no kvôli zdravotným problémom napokon musela ukončiť kariéru. Bola oporou českej reprezentácie a v rokoch 2016 i 2017 bola futbalistkou roka. I keď jej športové úspechy sú úžasné, pozornosť získala predovšetkým vďaka verejnému vyhláseniu, v ktorom oznámila, že ju priťahuje rovnaké pohlavie.

Mnohí fanúšikovia si mysleli, že ide iba o marketing, no všetky špekulácie vyvrátila, keď sa v roku 2015 zoznámila s futbalistkou Claudiou van den Heiligenberg. Po troch rokoch randenia sa napokon zosobášili. Podľa slov 29-ročnej športovkyne veľkolepú udalosť v Holandsku nikto neriešil, no ich vzťah vyvolal rozruch v Česku i na Slovensku.

Negatívne reakcie však prišli, keď sa dámy pochválili, že budú mať bábätko. Pred pár dňami Claudia porodila krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno Mateo. Dvojica prežíva mimoriadne radostné obdobie, keďže sa obe túžili stať matkami. Zlostné útoky ľudí ich nezaujímajú a synčekom sa pochválili aj na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: idnes.cz  |  Foto: IG/claudiavonkova85