Známa televízna aj divadelná hviezda Slovenska sa zmenila na nepoznanie. Veselý úsmev a humornú náladu vystriedal smútok, strach a obavy o budúcnosť. Obľúbený herec priznal, že za jeho pochmúrnymi myšlienkami je nielen pandémia, ale aj vojna u našich východných susedov.

Herec Jozef Vajda patrí k obľúbeným nielen na televíznych obrazovkách, ale i na divadelných doskách. Umelec vždy srší dobrou náladou a humorom, no v poslednom období má čoraz viac dôvodov na obavy, strach a do budúcna hľadí s obrovským skepticizmom. Ako priznal pre Plusku, za všetkým je pandémia a zúriaca vojna na Ukrajine.

Mám veľký strach o svoju rodinu a hlavne vnúčatá, ktoré majú ešte celý život pred sebou. Doba je neľahká a posledné roky dali ľuďom naozaj zabrať,“ uviedol. Nie je tajomstvom, že herec miluje svoje vnúčatá Ellie a Jakuba a chce pre nich len to najlepšie. “Na vojne a víruse je najhoršie, že nikto nevie, čo nás čaká a na čo sa máme pripraviť. Za seba môžem povedať, že môj život stál za to vo všetkých smeroch. Ale keď sa zahľadím na moju nevinnú sedemročnú vnučku a malého dvojročného vnuka, je mi z tejto celej situácie nanič,” zúfa si.

Jozef Vajda si robí starosti aj o svoju ďalšiu rodinu, ktorá pochádza z východu Slovenska a žije v obci Hutka. Neďaleko hraníc sú tak vojnovému konfliktu na východe ešte bližšie: “Dodnes mám v Hutke blízkych a priateľov, ďalší sa presťahovali viac k ukrajinským hraniciam. A mám o nich obavy,“ netají sa populárny umelec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ