Tisícky fanúšikov sú v šoku po zdrvujúcej správe. Známa moderátorka a YouTuberka, ktorá iba prednedávnom oslávila 35 rokov, totiž nečakane zomrela. Pri strašnej nehode do nej napálilo nákladné auto.

Tisícky fanúšikov vo svete sú v šoku a odmietajú uveriť zdrvujúcej správe. Do neba navždy odišla známa televízna tvár, úspešná YouTuberka a fitness kráska Emily Hartridge (†35). Svojím životom motivovala len na Instagrame vyše 50-tisíc sledovateľov, kým na YouTube až 350-tisíc odberateľov. Osudnou sa jej stala piatková jazda v Londýne na elektrickej kolobežke, keď do nej na kruhovom objazde narazilo nákladné auto. Jej náhly odchod potvrdila rodina na profile sociálnej siete: „Nikdy na ňu nezabudneme. Bola veľmi špeciálny človek,“ znejú smutné slová.

V Anglicku je pritom vozenie sa na elektrických kolobežkách po uliciach a cestách zakázané, hoci ich výrobcovia sa snažia presvedčiť vládu, aby zmenila zákony. Emily si získala srdcia ľudí vďaka svojim zábavným videám na YouTube, no aj fitness trénovaniu.

Kráska sa do povedomia dostala aj vďaka televíznej kariére ako moderátorka televízie Channel 4. Divákom sa pravidelne prihovárala z relácie „Oh sh*t, I am 30“, a dokonca absolvovala rozhovory so zvučnými menami ako Russell Brand či Hugh Jackman. Z jej smrti sú okrem množstva ľudí zdrvené aj známe osobnosti Británie, ktoré jej posielajú do neba smutné odkazy. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/emilyhartridge │ Foto: Instagram/emilyhartridge, YouTube/Emily Hart