Obľúbená tvár televízie Markíza, ktorá sa pravidelne prihovára divákom, prijala tentokrát pozvanie do štúdia Telerána ako hosť. Svojim kolegom prezradila, aké obdobie momentálne prežíva, no priznala aj nepríjemný zdravotný problém, ktorý ju dostal až na operačný stôl.

Redaktorka televízie Markíza Zuzana Javorová patrí k stáliciam modrožltej televízie. Koncom minulého roka však ohlásila radostnú novinku, a to že sa stane mamičkou. Koncom marca napokon priviedla na svet svojmu manželovi a kameramanovi Markízy Petrovi Javorovi vytúženú a vymodlenú dcérku. Svojmu pokladu dali meno Laura Mária.

V pondelok prišla markizáčka do relácie Teleráno, no tentokrát ako pozvaný hosť. V rozhovore vyzradila, že za bábätko v jej živote pociťuje obrovskú vďačnosť a je šťastná, že sú všetci zdraví. Napokon však odhalila aj nepríjemný zdravotný problém, ktorý redaktorku prekvapil krátko po pôrode dcérky.

Mali sme to trošku náročnejšie v úvode, pretože pár dní potom, ako sme sa vrátili z pôrodnice, som dostala nepríjemnejší zápal prsníka a napokon sa to skončilo tak, že ma museli operovať,” uviedla dôvod, pre ktorý skončila na operačnom stole. Aj napriek užívaniu liekov sa totiž Zuzanin stav zhoršil, a preto vyhľadala lekárov. Jednalo sa ale o jednodňovú chirurgiu, a tak sa mohla rýchlo vrátiť k dcérke. Nastávajúcim mamičkám na záver poradila, aby dôsledne dojčili a dbali na to, aby bolo bábätko najedené, ako aj na hygienu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Televízia Markíza/Teleráno │ Foto: FB/Teleráno, Zuzana Javorová