Známy slovenský herec a scenárista, ktorý si nedávno prešiel búrlivým rozvodom, zažíva zrejme jedno z najkrajších životných období. Vyšiel s pravdou von a potvrdil, že s priateľkou budú mať čoskoro bábätko!

Obľúbený slovenský herec a najmä scenárista Andy Kraus (51), ktorý momentálne baví divákov ďalšími časťami sitkomu Susedia, má dôvod na obrovskú radosť. Predvlani si prešiel búrlivým rozvodom s exmanželkou Danielou (45), ktorá mala na Andyho ťažké srdce a za rozvod vinila aj herečku Puklušovú, ktorá mala v tom čase s Krausom randiť.

Herec a scenárista si ale v tom období začal románik s úradníčkou Jankou (33) a ich vzťah rýchlo prešiel do čohosi vážnejšieho, foto >>> TU <<<. Dnes sú to už takmer dva roky, čo si tieto zamilované hrdličky spolu hrkútajú a Andy sa pre Nový Čas pochválil aj obrovskou radostnou novinkou, ktorú mal v pláne už istý čas.

S Jankou sa totiž čoskoro stanú rodičmi svojho prvého spoločného dieťatka: „Čakáme s Jankou bábätko. Je v trinástom týždni. Nevieme ešte, či to bude chlapček alebo dievčatko,“ priznáva natešene otec Zoje a Borisa z predchádzajúceho manželstva. Scenárista sa zrejme aj kvôli tejto novinke rozhodol stiahnuť z ponuky predaja svoj dom v Prellenkirchene, kde sa pravdepodobne usadí s Jankou, ktorá už v polovici októbra privedie na svet dieťatko. Blahoželáme!

Andry Kraus potvrdil, že sa v októbri stane znovu otcom
S priateľkou Jankou čakajú bábätko

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube, TV Joj