Známa tvár z populárnej šou televízie JOJ Vyvolení lieta v poriadnych problémoch. Polícia po mediálne známom mužovi vyhlásila pátranie už koncom októbra minulého roka, no on sa rozhodol žiť na úteku. Po roku sa mužom zákona odovzdal do rúk sám a dobrovoľne.

V roku 2005 sa stala jedným z najsledovanejších programov reality šou televízie JOJ s názvom Vyvolení. Jedným zo súťažiacich bol aj kontroverzný Anton Ferleťjak z Oravy, ktorý vystupoval pod prezývkou Tony. Koncom minulého roka ale polícia zverejnila informáciu, že po 48-ročnom mužovi pátra.

Tony, poď už na Vianoce konečne domov. Pozývame ťa k štedrovečernému stolu na Chorvátsku 5 v Bratislave,” napísala polícia v netradičnej pozvánke. Ferleťjak mal ísť sedieť za obzvlášť závažný zločin lúpeže, za ktorý mu hrozilo 15 rokov za mrežami.

Tony sa však až doposiaľ skrýval na neznámom mieste. Nevedno, čo ho donútilo zmeniť názor, ale muž sa podľa slov polície prihlásil do výkonu trestu sám! „Hľadaný Anton F. sa prihlásil sám a nastúpil do výkonu trestu. Žiadame médiá o stiahnutie pátrania po jeho osobe z verejne dostupných prostriedkov. Policajný zbor nebude mať k tomuto prípadu žiadne ďalšie informácie,“ dodali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky, Televízia JOJ