Známa tvár z JOJkárskej relácie Súdna sieň vystrašila fanúšikov aj blízkych. Po srdcových problémoch totiž skončila v nemocnici, odkiaľ poslala fotku z nemocničného lôžka…

Známa JOJ-kárska tvár, ktorá účinkuje v relácii Súdna sieň aj Super mama, vystrašila svojich fanúšikov aj známych. Renáta Názlerová (50) totiž pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti desivú fotku z nemocnice, ku ktorej pridala aj smutné slová: „Moji milí priatelia, trošku ležím v nemocnici. Preto neodpisujem, nereagujem. Prosím, ak to nie je nutné, dajte mi pár dní na zotavenie a píšte a volajte až budúci týždeň. Ďakujem a neprepínajte sily, ani z tých najušľachtilejších dôvodov. Lebo keď človek prekračuje hranice, zdravie mu to zráta,“ odkazuje.

Moderátorka, ktorá nedávno zažiarila na Plese v opere, svoju hospitalizáciu potvrdila aj pre Nový Čas s vysvetlením, že išlo o srdcové problémy: „Pobudla som niekoľko dní v nemocnici, ležala som na kardiologickom oddelení. Pociťovala som tlaky na hrudi a pichalo ma. Mala som veľmi výraznú srdcovú arytmiu,“ dodáva Renáta so slovami, že sa necítila dobre, a preto vyhľadala pomoc. Momentálne sa nachádza v domácej liečbe, no rozhodne sa nechystá na dlhšiu pauzu.

Ako prezradila, požiadala lekárov o lieky, ktoré ju nebudú výrazne obmedzovať, aby sa mohla naďalej venovať práci, ako aj tancu, ktorému prepadla. Moderátorku už zdravie potrápilo aj počas minuloročného Plesu v opere, kedy jej po zápale priedušiek prišlo v budove SND nevoľno a ples musela predčasne opustiť. Prajeme skoré zotavenie!

Renáta Názlerová skončila po srdcovej arytmii v nemocnici
Momentálne sa zotavuje v domácej liečbe

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook