Známa slovenská Miss a podnikateľka prežíva veľmi ťažké obdobie potom, čo ju po náročnej chorobe navždy opustila jej milovaná mama. Takto sa snaží zaháňať smútok a slzy.

Misska a podnikateľka Romana Škamlová (29) prežíva ťažké a smutné obdobie. Pred pár dňami ju totiž navždy opustila jej milovaná mama Soňa Dúbravská vo veku 51 rokov, keď podľahla zákernej chorobe, s ktorou bojovala už dlhší čas. Najväčšou oporou jej je v tomto období zrejme dcérka a vplyvný priateľ, s ktorým by mala tvoriť pár.

Na svojom Facebooku zverejnila dojemný odkaz: “Maminka Sonička, budeš nám veľmi chýbať… Každý však máme svoju cestu, bohužiaľ, tá Tvoja bola krátka, no rozdala si toľko lásky a radosti ako za tisíc životov,“ napísala smutná Romana v mene celej rodiny.

Bývalá misska tak zrejme prežíva veľmi ťažké chvíle, ktoré sa snaží preklenúť obľúbenými aktivitami. Na Instagrame zverejnila video, na ktorom si zašla do fitka a dala si do tela na stacionárnom bicykli. Fyzická aktivita zrejme úspešnej Slovenke pomáha zabudnúť na smútok a slzy. Pozostalej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj │ Foto: Facebook, Instagram