Len začiatkom januára 2017 úspešná umelkyňa priviedla na svet svojho prvého vytúženého potomka a po veľmi krátkej dobe spolu s manželom oznámili svetu šokujúcu správu. Janet Jackson a Wissam Al Mana sa rozhodli ísť každý svojou cestou.

Janet Jackson, vlastným menom Janet Damita Jo Jackson, je najmladšia zo všetkých súrodencov, ktorí si už v ranom veku podmanili hudobnú scénu. Úspechy sa dostavili aj v dospelosti, kedy počas svojej dlhoročnej kariéry nahrala celkom jedenásť albumov. Tie jej vyniesli mnoho prestížnych cien ako Grammy, Billboard Music Awards, American Music Awards, Guinness World Records, MTV Awards či Soul Train Music Awards. Janet sa môže pochváliť vyše dvesto cenami, ktoré si domov odniesla počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne a dokonca bola v roku 1993 nominovaná aj na Oscara či Zlatý glóbus s piesňou Again.

Jej súkromný život však prešiel mnohými peripetiami. Nadaná speváčka bola trikrát vydatá, pričom prvé manželstvo s Jamesom DeBargom skončilo anuláciou. V roku 1991 si opäť vymenila sľuby a jej druhým manželom sa stal René Elizondo Jr., s ktorým bola vo zväzku celých deväť rokov. Až s tretím manželom sa jej podarilo naplniť veľké prianie, ktoré sa týkalo materstva. V roku 2013 sa vydala za bohatého biznismena z Kataru a vďaka hormonálnej terapii, ktorú podstupovala kvôli vysokému veku, sa z nich 3. januára 2017 stali pyšní rodičia. Jej tehotenstvo bolo spájané s mnohými rizikami, no nakoniec Janet mala bezproblémový pôrod a na svet priviedla zdravého chlapca Eissa. Význam jeho mena možno hľadať v náboženstve.

Wissam Al Mana a Janet Jackson

Krátko po príchode ich prvého spoločného potomka na svet dvojica šokovala celú verejnosť, keď oznámila svoj rozchod. Blízky zdroj speváckej hviezdy sa pre The Mail vyjadril na túto tému. Janet a jej mladší partner zistili, že im to spoločne neklape, a preto sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Ich synček zostane u matky, ktorá momentálne žije v Londýne a obaja sa vynasnažia byť tými najlepšími rodičmi. 50-ročnej umelkyni tak skrachovalo už tretie manželstvo. Zatiaľ sa ani jedna strana verejne nevyjadrila, čo bolo hlavnou príčinou, prečo im to spoločne nefungovalo.

[poll id=”88″]

Foto: Instagram | Video: YouTube | Zdroj: dailymail.co.uk