Zdá sa, že posledné dni Martina Jakubca sú spočítané. Známemu Slovákovi totiž došla po urážlivých statusoch speváka trpezlivosť a podnikol tvrdý krok. Profil šlágrovej hviezdy zmizol z Instagramu.

Martin Jakubec má zrejme v posledných dňoch hlavu v smútku. Kým ešte nedávno veselo zdieľal urážlivé statusy na adresu známych tvárí slovenského šoubiznisu, momentálne by ste jeho profil na Instagrame hľadali len márne. Jakubec totiž záhadne zmizol. Za jeho koncom je tentokrát pravdepodobne známy hudobník a raper P.A.T. alias Pouličný Autor Tónov, ktorý na svojom profile vyzýval fanúšikov, aby nahlasovali jeho konto. Napokon zverejnil veľavravné slová: “Misia dokončená. R.I.P Martin. Dosť ľahká úloha bola. Zamieriť a zničiť,” napísal na margo hviezdy balkánskych šlágrov, ktorého si zobral na mušku vo viacerých videách.

Zo slov rapera je ale zrejmé, že týmto počinom zďaleka neskončil a okrem toho, že najnovšie vyzýva fanúšikov, aby nahlásili aj jeho profil na Facebooku, Jakubca sa už nechystá pustiť k slovu nikdy viac: “No a keď sa tvoj Insta zas objaví, tak do hodiny ho zničím zas. Maj sa ty estrogénový napichaný zženštilý ladyboy. Ďakujem za správy ľuďom, čo písali.. Spolu sme ho odstránili zo sveta Instagramu. Najviac by bolo, keby ste ho zrušili aj na FB,” dodal na záver.

V ďalšom videu P.A.T. uviedol, že po jeho výzve mal Jakubec zrušiť svoj Instagram sám, a dokonca mal údajne podať na rapera trestné oznámenie. Na to mu ale Pouličný Autor Tónov posiela len jediný odkaz. Nemá problém zísť sa so všetkými známymi Slovákmi a Slovenkami, ktoré spevák verejne na sociálnej sieti urážal, a postaviť sa proti nemu. Táto vojna tak bude mať zrejme poriadne tvrdú dohru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/poulicny_autor_tonov