ŠK Slovan Bratislava ťahá 9-zápasovú víťaznú šnúru na ligovej scéne, v slovenskom pohári je v osemfinále a darí sa mu aj v pohárovej Európe, kde je blízko postupu do jarnej časti Konferenčnej ligy po druhýkrát v rade.

Už v lete mnohým hráčom skončia kontrakty, zatiaľ čo aj teraz je vzhľadom na nabitý kalendár nepochybne čo zlepšovať a nie je vylúčené ani to, že v zime sa pokúsi náš majster z ostatných piatich sezón priviesť nejakú tú posilu.

Veľmi zaujímavý, hoci ťažko povedať, čo znamenajúci, status pridal admin fanúšikovského účtu Slovana Bratislava na sociálnej sieti X. Totižto bývalý hráč tohoto klubu Mohammed Rharsalla zdieľal v príbehu dňa na svojom Instagrame fotku v tričku Slovana.

Čo to asi znamená? Len spomienka alebo nebodaj sen o návrate do bratislavského veľkoklubu? Mohammed Rharsalla odohral za Slovan tri sezóny a v 108 dueloch mal slušnú bilanciu 36 gólov a 34 asistencií. Následne v roku 2021 zamieril ako voľný hráč zrejme za lepšími peniazmi do Saudskej Arábie, aby za dva roky vystriedal päť klubov v štyroch krajinách a aktuálne bol voľným hráčom.

Zdroj: X/Slovan Insights | Foto: IG/mohammed__rharsalla