Natália Germaniová je známa slovenská herečka, ktorá sa zviditeľnila najmä rolou v seriáli Vlci. Známa tvár šokovala drastickou scénou v centre Bratislavy, do ktorej ju zatiahli rozhádaní mladomanželia. To, čo sa stalo potom, však šokovalo všetkých okoloidúcich.

Zdalo sa, že ide o nevinné svadobné fotenie zaľúbeného páriku. V momente, kedy v uliciach Bratislavy nastal krik, sa začali ľudia zhromažďovať do skupiniek, ktoré obklopili nahnevanú nevestu. „Ja viem, že ma podvádzaš,“ vykrikovala do tváre ženícha. V tom však celú situáciu narušila známa herečka, ktorá to poriadne schytala. Rozhnevaná žena ju zhodila na zem a scéna plná žiarlivosti sa premenila na drsnú bitku.

Vrchol nastal v momente, ktorý nikto nečakal. Z rohu ulice vybehla Táňa Pauhofová, ktorá zachránila celú situáciu. Po jej príchode začala hodnotiť herecké výkony svadobčanov a vtedy bolo každému jasné, že ide o dokonale zinscenovanú scénku.

Prečo to urobili?

Príčinou je Medzinárodný festival divadelných vysokých škôl s názvom Istropolitana Projekt 2018 s heslom “Zahráme všetko”. Študenti herectva si pripravili rôzne scénky so skúsenejšími kolegami, ktoré predvádzajú na uliciach a šokujú nič netušiacich Bratislavčanov.

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube